REKLAMA BANERY REKLAMOWE

darmowa dostawahit-ostropest    dostawa do unii     

 

 

Darmowa dostawa dla przesyłek od 199,00 zł wysyłka Kurier Poczta Polska 48 i od kwoty 249,00 zł dla przesyłek wysyłka Kurier DPD. Dla darmowej przesyłki wymagana jest płatność przed dostawą.   

Sposób i termin płatności

SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI

1. Po rezerwacji zamówienia towaru,  przesyłamy Państwu adresem e-mail nr konta bankowego, na który należy przelać zapłatę za zamówienie.  W momencie zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu SmaczneZdrowe.pl, zamówienie jest przekazywane do magazynu hurtowni w celu realizacji dostawy.

2. W sklepie SmaczneZdrowe.pl są dostępne następujące formy płatności:  

  1.1.     przelew na konto bankowe sklepu SmaczneZdrowe.pl:

Żeby dokonać płatności, wejdź na stronę www swojego Banku, zaloguj się i zrealizuj przelew. Nie zapomnij o wpisaniu / wklejeniu numeru zamówienia. Podanie numeru zamówienia ułatwia realizację zamówienia.

  1.2.     przelew na konto bankowe sklepu SmaczneZdrowe.pl realizowany w placówce w banku lub na poczcie:

Żeby dokonać płatności, pobierz druk przelewu, wypełnij go i zrealizuj go na poczcie. Nie zapomnij wpisać numeru zamówienia. Podanie numeru zamówienia ułatwia realizację zamówienia. Przed realizacją przelewu sprawdź dokładnie, czy wszystkie wpisane dane zgadzają się.

druk polecenie przelewu.

Druki, generatory druków i wzory wypełnienia znajdziesz również na stronie Poczty Polskiej – zobacz:

  1.3.   płatności elektroniczne – przelew za pośrednictwem szybkich płatności realizowanych przez BLUE MEDIA S.A. zapewniających bezpieczeństwo płatności: Żeby dokonać płatności, wybierz metodę zapłaty przez BLUE MEDIA  i postępuj wg  wskazówek na stronie dotyczących tej płatności.

    1.4.   płatność za pobraniem: Żeby dokonać płatności, oczekuj na dostawę paczki i dokonaj płatności gotówką bezpośrednio kurierowi / listonoszowi, wg procedur danej firmy kurierskiej.

3. Terminy płatności: 

   3.1.   W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

    3.2.   W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy  odbiorze przesyłki.

 Zobacz regulamin sklepu

Newsletter
Nowości, promocje, rabaty - prosto na Twój adres e-mail! Zapisz się.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl