Sposób i termin płatności

SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI

1. Po rezerwacji zamówienia towaru,  przesyłamy Państwu adresem e-mail nr konta bankowego, na który należy przelać zapłatę za zamówienie.  W momencie zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu SmaczneZdrowe.pl, zamówienie jest przekazywane do magazynu hurtowni w celu realizacji dostawy.

2. W sklepie SmaczneZdrowe.pl są dostępne następujące formy płatności:  

  1.1.     przelew na konto bankowe sklepu SmaczneZdrowe.pl:

Żeby dokonać płatności, wejdź na stronę www swojego Banku, zaloguj się i zrealizuj przelew. Nie zapomnij o wpisaniu / wklejeniu numeru zamówienia. Podanie numeru zamówienia ułatwia realizację zamówienia.

  1.2.     przelew na konto bankowe sklepu SmaczneZdrowe.pl realizowany w placówce w banku lub na poczcie:

Żeby dokonać płatności, pobierz druk przelewu, wypełnij go i zrealizuj go na poczcie. Nie zapomnij wpisać numeru zamówienia. Podanie numeru zamówienia ułatwia realizację zamówienia. Przed realizacją przelewu sprawdź dokładnie, czy wszystkie wpisane dane zgadzają się.

 

Druki, generatory druków i wzory wypełnienia znajdziesz również na stronie Poczty Polskiej – zobacz:

  1.3.   płatności elektroniczne – przelew za pośrednictwem szybkich płatności realizowanych przez BLUE MEDIA S.A. zapewniających bezpieczeństwo płatności: Żeby dokonać płatności, wybierz metodę zapłaty przez BLUE MEDIA  i postępuj wg  wskazówek na stronie dotyczących tej płatności.

    1.4.   płatność za pobraniem: Żeby dokonać płatności, oczekuj na dostawę paczki i dokonaj płatności gotówką bezpośrednio kurierowi / listonoszowi, wg procedur danej firmy kurierskiej.

3. Terminy płatności: 

   3.1.   W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

    3.2.   W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy  odbiorze przesyłki.

 Zobacz regulamin sklepu

Newsletter
Nowości, promocje, rabaty - prosto na Twój adres e-mail! Zapisz się.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl