Blog kategorie
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier 24 Poczta Polska) już od 199,00 zł.
Kup teraz w promocji!
Promocja ważna do 31.10.2018.
Piperyna 10mg 120 tabletek
Piperyna 10mg 120 tabletek
22,59 zł 20,33 zł
szt.
Przyprawa do rosołu 100g
Przyprawa do rosołu 100g
4,29 zł 3,86 zł
szt.
Ostropest mielony 900g
Ostropest mielony 900g
12,99 zł 11,69 zł
szt.
Slim farm
Slim farm
79,99 zł 71,99 zł
szt.
Czosnek granulowany - 50g
Czosnek granulowany - 50g
4,99 zł 4,49 zł
szt.
Chipsy bananowe 1kg
Chipsy bananowe 1kg
19,99 zł 17,99 zł
szt.

 allegro-smaczne-zdrowe

 

facebook-smaczne-zdrowe

Dostawa - realizacja, czas i koszty

 

Dotyczy produktów znajdujących się na magazynie. W innych przypadkach, przy braku dostępności produktu, prosimy o kontakt z naszym sklepem. 

Formularz kontaktowy.

CZAS REALIZACJI

1. Dostawa Produktu realizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Jak w przypadku każdej wysyłki towaru, nasz sklep SmaczneZdrowe.pl, potrzebuje określoną ilość czasu na realizację zamówienia. Czas realizacji zamówienia i dostawy jest powiązany z wybranym przez Państwo sposobem płatności, terminem realizacji określonym przy danym produkcie, jego aktualną dostępnością, wybraną opcją dostawy - przewoźnika, oraz adresem docelowym przesyłki.

2. Realizacja dostawy produktu (początek biegu terminu dostawy) rozpoczyna się:

   2.1 przy wyborze płatności na konto bankowe sklepu przelewem, przez płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od następnego roboczego dnia po dniu w którym zaksięgowano wpłatę na rachunku bankowym naszego sklepu

   2.2  przy wyborze płatności za pobraniem, od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

3. Zaksięgowanie  wpłaty przy wyborze płatności na konto bankowe przelewem.

Przy wyborze opcji płatności należy pamiętać, że najszybciej zostaną zaksięgowane wpłaty realizowane:

   3.1. przez szybkie płatności elektroniczne za pośrednictwem BLUE MEDIA S.A. najczęściej księgowane tego samego dnia.

   3.2  płatności wykonywane tradycyjnym przelewem na konto bankowe sklepu, z reguły księgowane następnego dnia po ich wykonaniu lub w czasie 24 - 36 godzin.

   3.3  najdłużej księgowany będzie przelew realizowany przekazem pocztowym  

4. Realizacja zamówienia oraz dostawa towaru.

   4.1. rozpoczęcie realizacji zamówienia z naszej strony to: jak najszybsze przekazanie zamówienia do magazynu/hurtowni w celu przygotowania produktów, zapakowania ich dla Państwa oraz przekazania ich firmie kurierskiej.

   4.2. realizacja przesyłki -  na którą składa się proces fizycznego dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską lub listonosza, trwający zazwyczaj 2 dni lub dłużej, w zależności od wybranego przewoźnika,  

   4.3. dostawa, termin dostawy:  ogólny termin dostawy produktu / paczki do Klienta wynosi najczęściej do 7 dni roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie powinien on przekroczyć 7 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta został podany powyżej w punkcie 2.

5. W przypadku, gdyby jednak z jakiś przyczyn termin realizacji mógł się wydłużyć, Klient zostanie natychmiast przez obsługę naszego sklepu o tym poinformowany, za pośrednictwem przekazanego środka komunikacji elektronicznej lub telefonicznie.

KOSZTY DOSTAWY

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce „Czas i koszt realizacji /dostawy” oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.  

Sklep realizuje również opcję „Koszt dostawy darmowej”, jeżeli w danym momencie stanowi o tym Umowa Sprzedaży.

Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku wyłącznie w dni robocze, za pośrednictwem usług kurierskich Poczty Polskiej.

Maksymalnie waga paczki może wynosić 20 kg. W przypadku większego zamówienia, przesyłka jest realizowana w mniejszych opakowaniach.

Koszty

Koszt est uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Jeżeli zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce, klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Darmowa dostawa, o ile jest jest taka udostępniona przez sprzedającego, dotyczy wyłącznie wyboru opłaty za towar : Przelew/Płatność online przedpłata

Przewoźnik

   Przelew / Płatność online przedpłata

                       Płatność za pobraniem

 Uwagi

Kurier 48 Poczta Polska

11,90 zł

Darmowa wysyłka za zakupy od 249,00 zł

                             13,90 zł

dostawa trwa dłużej 

Kurier 24 Poczta Polska

13,90 zł

Darmowa wysyłka za zakupy od 249,00 zł

                              15,90 zł

dostawa trwa krócej 

 

 

PAKOWANIE I REALIZACJA PRZESYŁEK/DOSTAWY

Kompletowanie przesyłek oraz pakowanie i dostawa Produktu do Klienta jest realizowana przez Sprzedawcę za pośrednictwem firmy: „RADZIOWI” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie, ul. Piotra Skargi 45, 42-200 Częstochowa.

 

Newsletter
Nowości, promocje, rabaty - prosto na Twój adres e-mail! Zapisz się.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl